Zakázková výroba

Náramek s fantazií

Potřebujete originální firemní propagační předmět, sportovní suvenýr nebo kvalitní a trvalou památku na Vaši akci? Pak potřebujete GIORICO – náramek s fantazií, který dává všem jasně najevo, koho nebo co máte rádi, komu nebo čemu fandíte.

Náramek pro námořníkyJsou Vaši zaměstnanci hrdí na to, že pravují právě pro Vaši firmu? Pak je obdarujte šperkem, který jejich hrdost ještě posílí. Nebo odměňte Vaše zákazníky za věrnost značce. Udělejte lidem radost a s jejich pomocí rozšiřujte povědomí o Vaší značce.

Podobně jako jeho o pár měsíců starší bratr GIORICO – náramek bez hranic je náramek s fantazií ojedinělou kombinací šperku, osobního či firemního dárku a suvenýru.

Originální pro svatby a setkání po letech. Ideální jako firemní upomínkový předmět, na který se nebude prášit v polici nebo na pracovním stole. A skvělý i pro fanoušky nejen sportovních, ale jakýchkoliv klubů, spolků a sdružení.

Oslňte originalitou! Navrhněte si svůj vlastní motiv, nebo nechte naše designéry zpracovat vaše nápady! Pokud si objednáte více kusů, pochopitelně se sníží cena. Proto vaši poptávku po domluvě s vámi vyvěsíme na náš web a Facebook, aby se mohli přidat další zájemci.

 

Pošlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes! 

Náramek s českým granátem

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info