Originální cestovatelské náramky Giorico

Přednášky a setkání

Pravidelná setkání

Chystáš se na Nový Zéland na working holiday, nebo už ses vrátil/a? Žiješ na Novém Zélandu a jsi doma na návštěvě, nebo jsi v ČR a přemýšlíš o tom, že by ses odstěhoval/a právě na Nový Zéland? Pak se k nám připoj každé druhé pondělí v měsíci v 19 hodin na setkání v Praze, v restauraci Kredenc jen kousek od Hlavního nádraží.

Pod taktovkou VisitKiwiCZ se tu schází lidi, které spojuje jedno - Nový Zéland. Češi i cizinci, rodilí Kiwáci, cestovatelé - ti všichni jsou připraveni podělit se o své zážitky a zkušenosti. Ale témata nejsou omezena jen na Nový Zéland, pojďte si najít parťáky na cestu po Čechách nebo po Evropě, nebo pokecat o MS ve fotbale či hokeji.

Přijďte prostě na pivo s lidma, kteří budou rozumět vaší touze po cestování. Ideálnější místo pro seznámení s podobnými nadšenci nenajdete. Navíc - svět je malý a naše republika ještě menší, takže nebude překvapivé, když zjistíte, že máte s ostatními účastníky společné známé. :-)

Aktuální setkání má vždy facebookovou událost:

Prosinechttps://www.facebook.com/events/360460604716140/

Informační přednášky

Máte-li zájem setkat se s námi a dozvědět se komplexní informace o cestě na Nový Zéland a našich dalších zkušenostech, rádi vás uvítáme na jedné z našich přednášek, které pořádáme během celého roku na různých místech republiky. Každá přednáška se skládá ze základní kostry, která zůstává stejná (dle zaměření), zbytek obsahu se může svým obsahem a průběhem lišit v závislosti na přednášejících a pozvaných hostech. 

Některé přednášky jsou zaměřeny zejména na cestovatele, kteří se na Nový Zéland chystají s obdrženými pracovními vízy, jiné jsou určeny široké veřejnosti a vypráví spíše o přírodních krásách této země.

Chtěli byste ve vašem městě či obci uspořádat přednášku?  Rádi se přizpůsobíme individuálním specifickým požadavkům a připravíme pro vaše publikum vyprávění na míru.

Vrátil/a jsi se z Nového Zélandu a chceš uspořádat vlastní přednášku, výstavu fotografií či jinou podobnou akci? Kontaktuj nás a my ti poradíme, pomůžeme a Tvou akci budeme propagovat.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Plánované cestovatelské přednášky

Duckie_on_the_way - Nový Zéland lowcost

Naše aktivní blogerka Duckie_on_the_way pořádá ve spolupráci s Cestovečery svoji první přednášku na téma Nový Zéland lowcost, na kterou jste srdečně zváni. 

Veškeré bližší informace se dozvíte na facebookové události Na opačné polokouli - Tanzánie a Nový Zéland.

 

 

Festival "Zažij Nový Zéland"

16. února 2018 proběhne v kině Dlabačov 1. ročník celodenního festivalu - Zažij Nový Zéland, jež nabídne mnoho zajímavých informací o zemi a možnostech cestování. Těšit se můžete také na promítání soutěžních cestovatelských videí a celovečerní film novozélandské prodkuce.  

Více informací o festivale a nákupu vstupenek se dozvíte na Festival "Zažij Nový Zéland".

Uskutečněné cestovatelské přednášky

Samoa

Datum: 10.11.2018
Čas: 18:00
Místo: Dolní Hradiště, kulturní sál, západní Čechy
Facebook: https://www.facebook.com/events/236249820387781/

Program:

  1. Samoa - tropický ráj, přednáška o cestování na tomto pacifickém souostroví
  2. Koncert Živého jukeboxu - živá hudba až do rána

Přednášející:

  • Tomáš Šapovalov - cestovatel, 2 roky žil v Karibiku, 2 roky na Novém Zélandu a v Austrálii, dlouholetý správce fcb skupiny Nový Zéland Working Holiday, autor webu WHS Nový Zéland a spoluautor projektu Visitkiwi

Festival

 

Cestovní pojištění na Nový Zéland

Náramky Nový Zéland Giorico

Novinky na Váš email

Nový Zéland Working Holiday 2019
Přidat se ke skupině