Originální cestovatelské náramky Giorico

Pracovní víza

24.03.2018 Petr Garský Víza

Nový Zéland je krásná země a pokud byste zde chtěli zkusit žít či pracovat, musíte počítat s tím, že nejste sami, kdo má takové přání. Politika pracovních víz je tak klasickou mincí, která má dvě strany. Na jedné se Zéland úzkostlivě brání jakékoliv nežádoucí migraci a ochraňuje pracovní trh v první řadě pro své občany. Na druhé se pak jako izolovaný ostrov s malým počtem obyvatel potýká s nedostatkem pracovníků s různou expertní kvalifikací a každá šikovná hlavička se tak počítá.

Pomineme-li turistická víza a Working holiday víza, která nejsou čistě pracovní, máme tu několik variant, jak zde pracovat. Připravte se na to, že to ve většině případů nebude nic jednoduchého.

 

KRÁTKODOBÝ POBYT

ESSENTIAL SKILLS
Tato víza jsou vám určena zejména pokud pro vás má místní zaměstnavatel práci a je schopen si také obhájit, že tuto pozici musí nabídnout právě vám, a že vyčerpal všechny možnosti jak najít správného aspiranta mezi svými občany.

STUDENSTKÉ VÍZUM
To je určeno výhradně pro ty, kteří jedou na Zéland studovat. Tato víza vám pak umožní v menší míře i pracovat.

STUDY TO WORK
Jsou posledním typem dočasných víz, která jsou určena zejména těm, kteří zde dokončují studium a chtějí dále zůstat v zemi a pracovat.

 

DLOUHODOBÝ POBYT

SKILLED MIGRANT VÍZA
Ideální příležitost pro ty, kteří mají kvalitní specializaci v některém z oborů, kterých je v zemi nedostatek. Více informací a výpis jednotlivých oborů získáte na webu imigračního úřadu. 

REZIDENTNÍ VÍZA
Tato víza jsou pak v podstatě nadstavbou výše uvedeného spolu se splněním mnoha dalších podmínek, při jejichž splnění je vám po dvou letech umožněno žádat přímo o rezidenturu.

Chcete-li se o vízech dozvědět více, neváhejte se podívat přímo na oficiální stránky imigračního úřadu Nového Zélandu, zadejte základní detaily a sami uvidíte, které z těchto možností pro vás připadají v úvahu.

Festival

 

Cestovní pojištění na Nový Zéland

Náramky Nový Zéland Giorico

Novinky na Váš email

Nový Zéland Working Holiday 2019
Přidat se ke skupině