Originální cestovatelské náramky Giorico

Obchodní spolupráce

Náš projekt VisitKiwi se rychle rozrůstá na tuzemské i mezinárodní úrovni, a proto i pro naše čtenáře hledáme další zajímavé příležitosti, jak rozvíjet jejich cestovatelské zážitky. Máte-li produkt a nápad, který nějakým způsobem zapadá do našich myšlenek o cestování po Novém Zélandu, poznávání jiných kultur a přírody, neváhejte se na nás obrátit

Chceme našim čtenářům neustále dodávat ty nejzajímavější informace, chceme jim pomáhat bezpečně cestovat, užívat si každý den, usnadnit jim přípravu na cesty a připravit je na to, co je za oceánem čeká. Ale ne zase příliš, abychom jim nevzali radost z objevování! Pokud má i váš projekt nebo společnost podobné cíle nebo nám v nich dovedet pomoct, určitě najdeme společnou řeč.


S kým spolupracujeme

Pečlivě si vybíráme, s kým budeme spolupracovat. S každým potenciálním partnerem se osobně sejdeme a zjistíme, zda by naše spolupráce byla přínosná nejen pro obě strany, ale zejména pro naši komunitu. Za produkty a společnostmi, které propagujeme, si stojíme, protože jim sami věříme.

Travel Bible
Kluci z Travel Bible jsou zkušení cestovatelé a výborní autoři. Jejich Travel Bible je po zásluze bestseller. Jelikož jsme jejích 400 stran přelouskali během jednoho dne, nebylo moc co řešit. Naše recenze koneckonců dává jasný palec nahoru a není za ní nic jiného, než čisté nadšení pro skvělou práci, kterou Matouš s Petrem odvedli.

Hanibal.cz
Obchodů prodávající outdoorové vybavení je celá řada a v téhle oblasti jsme měli hodně na výběr. Tip na Hanibal jsme dostali od Matouše z Travel Bible. Prozkoumali jsme nabízený sortiment a na Youtube shlédli videa o tom, jak firma vznikla a kam se v současnosti vyvíjí. Líbí se nám, že velká část sortimentu je navrhována a vyráběna v České republice, stejně tak jako jejich motto - prodávat jen zboží, kterému sami věří.

TrueTraveller
Svět cestovního pojištění je velmi složitý. Pro cestovatele se jedná o jednu z nejdůležitějších položek na seznamu před cestou. Pro preferenci této anglické pojišťovny jsme se rozhodli z několika důvodů. Díky specializaci na baťůžkáře nabízí velmi výhodný produkt, který je tím výhodnější, na čím delší období se sjednává. A stejně důležitým důvodem je pro nás kvalita zákaznického servisu, která je podle reakcí zákazníků naprosto perfektní.

Festival

 

Cestovní pojištění na Nový Zéland

Náramky Nový Zéland Giorico

Novinky na Váš email

Nový Zéland Working Holiday 2019
Přidat se ke skupině