Originální cestovatelské náramky Giorico

Festival Zažij Nový Zéland

16. února 2019 se v pražském kině Dlabačov uskuteční první ročník festivalu Zažij Nový Zéland. Tato jedinečná událost vychází ze stále oblíbenějších přednášek VisitKiwi, ale nabídne toho mnohem víc.

Celodenní program vás zavede na návštěvu země, kterou tak dobře znáte z filmů Pán prstenů a Hobit. Vybrali jsme ty nejlepší přednášející, kteří vám představí Nový Zéland z několika různých úhlů pohledu, poznáte nejen nádhernou krajinu, ale i kulturu nebo zajímavosti tamní angličtiny.

Mezi jednotlivými přednáškami shlédnete pestrou paletu filmů, od krátkých cestovatelských záběrů až po celovečerní film novozélandské produkce. Bohatému doprovodnému programu bude vévodit pivo uvařené z novozélandského chmelu, prodejní výstava fotografií honorární konzulky na Jižním ostrově Nového Zélandu Vlaďky Kennett nebo originální dřevořezby v maorském stylu pak podtrhnou jedinečnou atmosféru festivalu.

Festival je určen široké veřejnosti, přesto se i zájemci o program Working holiday dozví všechny potřebné informace.

Představení přednášejících:

  • Tomáš Šapovalov - zakladatel projektu VisitKiwi.cz, autor webu www.whs-zeland.cz, správce největší česko-slovenské facebookové skupiny věnované programu Working Holiday představí právě Working Holiday program včetně tipů a triků, jak uspět při žádosti o vízum
  • Anežka Novak - narozena na Novém Zélandu, původem napůl z Moravy, strávila na Novém Zélandu většinu života, významná členka CANZA (Czech Australian New Zealand Association) promluví o zvláštnostech novozélandské angličtiny
  • Vladimír Čížek - dobrodruh a cestovatel, na Novém Zélandu strávil několik let, autor prvního turistického průvodce o Novém Zélandu v češtině, věnuje se maorské technice dřevořezby a vyřezávání z kostí, na festivalu poodhalí tajemství maorské kultury, tetování a symbolů
  • Daška Čechmánková a Jakub Larysz - dobrodruzi a cestovatelé, po několika letech na Novém Zélandu podnikli neuvěřitelnou cestu z Nového Zélandu do České republiky na kolech a právě o zážitky z této cesty se podělí během své přednášky

 

Vstupenky v předprodeji!

Do 15.2. zakoupíte vstupenky webu kina Dlabačov vstupenky za 350,- na místě pak za 400,-.

O novinářskou akreditaci požádejte na info@visitkiwi.com.

 

Přihlaste svůj film do soutěžní kategorie

Natočili jste během svého pobytu na Novém Zélandu krátký film, který byste rádi prezentovali široké veřejnosti? Přihlašte ho do naší soutěže! Pošlete nám e-mail na info@visitkiwi.com.

Festival plakat

Festival Zažij Nový Zéland

Zdroj: VisitKiwi.cz

Partneři festivalu

Staňte se partnerem festivalu

Generální partner - 20 000 Kč (pouze 1)
Jméno vaší společnosti bude uvedeno u názvu festivalu a v sekci Generální partner na všech propagačních materiálech, na festivalu budete mít možnost propagovat svoji společnost reklamními materiály na pódiu a v sále. Obdržíte 10 volných vstupenek.

Hlavní partner - 10 000 Kč
Jméno vaší společnosti bude uvedeno v sekci Hlavní partneři na všech reklamních materiálech, na festivalu budete mít možnost propagovat svoji společnost reklamními materiály na pódiu a v sále. Obdržíte 5 volných vstupenek.

Partner - 5 000 Kč
Jméno vaší společnosti bude uvedene v sekci Partneři na všech reklamních materiálech, na festivalu budete mít možnost propagovat svoji společnost drobnými reklamními materiály v předsáli. Obdržíte 2 volné vstupenky.

Mediální partner
Podpořte náš festival zprávou ve vašem médiu (tisk, rádio, televize, blog) a staňte se nasím mediálním partnerem, Vaše společnost či jméno budou uvedeny v sekci Mediální partneři na všech propagačních materiálech, na festivalu budete mít možnost propagovat svoji společnost reklamními materiály v předsálí. Obdržíte 2 volné vstupenky.

Festival

 

Cestovní pojištění na Nový Zéland

Náramky Nový Zéland Giorico

Novinky na Váš email

Nový Zéland Working Holiday 2019
Přidat se ke skupině