Originální cestovatelské náramky Giorico

Doprava z letiště v Aucklandu zdarma

31.07.2018 Petr Garský Letenky

Po příletu do nové země bývá prvním krokem řešení cesty do zajištěného ubytování. V Aucklandu vám s tím pomůžeme. Díky spolupráci s aucklandskou přepravní společností backpackershuttle vás dostaneme rychle a pohodlně až před váš hotel, hostel nebo AirBNB ubytování.

Navíc - pokud si u nás osobně sjednáte roční cestovní pojištění, dostanete od nás tuto dopravu zcela zdarma, nebo s výraznou slevou.

Pro všechny ostatní máme slevu $5! Kupón na slevu a instrukce si stáhněte.

Jak získat dopravu zdarma, nebo se slevou? Jednoduše nám pošlete zprávu, kde napíšete, že máte zájem o pojistku a domluvíme se na jejím sjednání.

Kontaktní formulář

Jak to funguje?

Pokud má celá skupina od nás roční pojištění s voucherem na dopravu zdarma, je cesta zdarma. Pokud má tento voucher pouze někdo, odečítá se 15$ z ceny za každý voucher. Případný přebytek se neproplácí.

Pokud od nás dostanete voucher na 5$ slevu, budete mít dopravu o tuto částku levnější. Využít lze vždy 1 voucher na 1 cestu - to znamená, že pokud pojedete 4, můžete použít jen jeden voucher (v ceně za dopravu už je započítaná sleva při vyšší počtu osob, takže nelze sčítat jednotlivé vouchery).

Festival

 

Cestovní pojištění na Nový Zéland

Náramky Nový Zéland Giorico

Novinky na Váš email

Nový Zéland Working Holiday 2019
Přidat se ke skupině